Co nam w duszy gra?

•    Mamy pomysły na pracę z dziećmi.
•    Realizujemy je w pasjonujących nas dziedzinach: w muzyce i turystyce.
•    Jesteśmy doświadczeni w pracy z dziećmi trudnymi i zaniedbanymi.
•    Wychowujemy czerpiąc z pomocy psychologów.
•    Sięgamy również do metodyki harcerskiej i zuchowej.
•    Nie wahamy się podjąć wysiłku i wydobyć ukryte w dzieciach mądre pragnienia.

•    Cenimy ciągłe doskonalenie się.
 •    Fascynują nas ludzie zjednoczeni wokół wspólnej pasji.
 •    Uprawiamy muzykę, co dostarcza nam nieporównywalnych z niczym przeżyć.
 •    Stajemy się piękniejsi, bo obcujemy z pięknem.
 •    Gdy słuchamy, zaczynamy lepiej rozumieć innych.

Nasz zespół

team
Monika Szulińska
Instrumenty perkusyjne
Muzyk orkiestrowy i pedagog, członkini zespołu Zejman&Garkumpel, współtwórczyni wielu przedsięwzięć muzycznych dla dzieci.
team
Robert Kuśmierski
Akordeon
Wirtuoz akordeonu, solista i kameralista. Koncertuje jako główny akompaniator czeskiego barda Jaromira Nohavicy. Pedagog, członek Kapeli Czerniakowskiej.
team
Helena Matuszewska
Skrzypce
Wszechstronna skrzypaczka, prezentująca muzykę klasyczną, folkową i elektroniczną. Pasjonuje ją dodatkowo gra na suce biłgorajskiej i rebabie.
team
Piotr Filipowicz
Kontrabas
Kontrabasista i basista, muzyk Teatru Muzycznego ROMA. Zaaranżował i nagrał ze swoim kwintetem \"Jazz Tribute To Michael Jackson\".
team
Paweł Iwaszkiewicz
Flet, Szałamaja, Dudy
Specjalizuje się w muzyce dawnej. Pasjonuje go kultura celtycka i bretońska. Założyciel i kierownik muzyczny zespołów \"Dancerye\" i \"Open Folk\".
team
Stefan Narojek
Gitara
Doświadczony pedagog, popularyzator gry na gitarze wśród dzieci i młodzieży, solista i kameralista, jeden z prekursorów muzyki flamenco w Polsce.
team
Rafał Gańko
Trąbka
Wykonuje jazz i wiele gatunków muzyki rozrywkowej. Jako członek sekcji dętych współpracuje m.in. z Natalią Przybysz i Stanisławem Sojką.
team
Marcin Gańko
Saksofon, Flet
Wykonuje muzykę klasyczną i improwizowaną. Kieruje sekcjami dętymi wielu zespołów. Członek zespołu Natalii Przybysz „Kozmic Blues. Tribute to Janis Joplin.”
team
Marta Maślanka
Perkusja, Cymbały
Specjalizuje się w muzyce filmowej i teatralnej. Jest członkiem wielu zespołów, m.in. Des Orient i Kapeli Brodów. W swojej kolekcji posiada cymbały chińskie, indyjskie, perskie, białoruskie, rzeszowskie, cieszyńskie i kopię cymbałów średniowiecznych.
team
Iwona Jędruch
Gongi, Skrzypce, Wokal
Gra własną muzykę na na gongach, misach dźwiękowych, skrzypcach, śpiewa wokalizy przez konchę. Tworzy improwizowaną muzykę do spektakli teatralnych, wernisaży, Prowadzi liczne warsztaty dla dzieci i dorosłych.
team
Alina Mleczko
Saksofon
Współpracuje z wieloma orkiestrami symfonicznymi jako solistka. Zapalony pedagog, wykładowca Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina. Specjalizuje się w wykonawstwie muzyki współczesnej. Wiele satysfakcji odnajduje w improwizacji.
team
Mirosław Feldgebel
Fortepian, Harfa, Regał
Uhonorowany nagrodami wszechstronny pianista. Specjalnym zainteresowaniem darzy muzykę dawną. Jako jeden z niewielu polskich pianistów miał zaszczyt koncertować na zabytkowym fortepianie Pleyel z roku 1840.
team
Przemysław skałuba
Klarnet, Saksofon
Klarnecista i saksofonista, pedagog zafascynowany pracą z dziećmi, członek wielu zespołów kameralnych, improwizator.
team
Jolanta Szyndler-Linette
instrumenty perkusyjne
wszechstronna perkusistka, muzyk orkiestrowy, oddana pracy z dziećmi, dla których prowadzi lekcje, warsztaty i koncerty.
team
Marcelina Sowa
Animator
Pomysłodawczyni przedsięwzięć „Od ucha do ucha”, animator kultury, chórzystka w Collegium Musicum Uniwersytetu Warszawskiego, mama dwójki inspirujących rozbrykańców.
team
Marta Maj
Animator
Studentka pedagogiki wczesnoszkolnej UW, instruktor harcerski, organizatorka obozów i kolonii, najlepiej rozśpiewana szczepowa Hufca Mokotów.
team
Mikołaj Tabako
Trąbka
Trębacz, aranżer. W Eksperymentalnej Pracowni Muzycznej STAYNIA pracuje nad aktywizacją muzyczną warszawiaków.