"Latka lecą" - urodziny dla dzieci

 

Niezapomniane, oryginalne urodziny, na których najdostojniejszym gościem jest dziecięca wyobraźnia.Co proponujemy?

Dla wszystkich dzieci, które będą obchodziły niedługo swoje piąte, szóste, siódme i kolejne urodziny chętnie zorganizujemy niezwykłe urodziny.

 

Urodziny możemy zorganizować:

  • w domu u jubilata
  • w zaprzyjaźnionych kawiarniach i klubach
  • w Park Kultury Powsin oraz w innych parkach i ciekawych terenach Warszawy
  • w Stadninie TKKF „Hubert” nad jez. Czerniakowskim
  • w Stacji Plastycznej przy ul. Czerniakowskiej 28B

 

Urodziny w terenie:


Jak Uśmiecha się Koń?

Jeśli Twoje dziecko chciałoby spędzić swoje urodziny w stadninie konnej, to jest oferta dla Was! Proponujemy urodziny podczas których zabawa przeplatać się będzie z przejażdżką, zwiedzaniem stajni i obcowaniem z końmi. Na koniec dzieci wezmą udział w ognisku z pieczeniem kiełbasek, które wcześniej będą musiały odnaleźć!

Urodziny odbywają się w stajni TKKF „Hubert” nad jez. Czerniakowskim.

Olimpiada

Twoje dziecko rozpiera energia? Niech wykorzysta ją w pozytywny sposób i sprawdzi swoje siły podczas olimpiady sportowej! Proponujemy urodziny wypełnione zarówno znanymi, jak i nietypowymi konkurencjami sportowymi, w których oprócz medali zdobywa się przeróżne słodkości.


Urodziny z detektywem i inne terenowe gry urodzinowe

Te nietypowe urodziny odbywają się na świeżym powietrzu. Naszą propozycją jest gra terenowa, oparta na znanej i uwielbianej przez dzieci zabawie w podchody. Podczas zabawy będziemy śledzić złodziei tortu urodzinowego, zbierać odciski palców, tropić po śladach i wypatrywać wskazówek. Jeśli nasze działania będą szybkie i skuteczne, może uda nam się odzyskać skradziony tort!

Urodziny mogą odbyć się w dowolnym miejscu w Warszawie, naszą propozycją jest Park Kultury w Powsinie.


Urodziny artystyczne:


Urodziny muzyczne

Wykorzystamy nasze liczne scenariusze muzyczne z cyklu GRAMY LITERATURĘ. Muzyka pozwoli zbudować napięcie, wsłuchać się w opowieść, wczuć w rolę i odegrać wspólnie niezwykłe historie. Zaproszony muzyk będzie dla gości grał na żywo. Przy muzyce będziemy tańczyć, straszyć, śpiewać. Zabrzmi dźwięczne, muzykalne „100 lat”!


 

Mini Playback Show

Jeśli pierwszymi słowami Twojego dziecka był tekst piosenki, te urodziny są dla Was!

Młodzi artyści wcielą się w rolę swojego ulubionego wykonawcy, wspólnie stworzymy odpowiednie przebranie i układ choreograficzny. Na koniec oczywiście nie obejdzie się bez występu przed szerszą publicznością, po którym nastąpi rozdanie nagród i wyróżnień muzycznych. Zapewniamy, że będziecie bawić się śpiewająco!


Przedstawienie czas zacząć

Twoje dziecko pragnie zagrać główną rolę w przedstawieniu? Proponujemy urodziny teatralne. Wspólnie z Wami wybierzemy scenariusz, który zrealizujemy podczas urodzin. Nie obejdzie się oczywiście bez charakteryzacji, warsztatów dykcji i ruchu scenicznego. Finałem urodzin będzie przedstawienie z udziałem jubilata i gości. Obowiązują ubrania do prac plastycznych (mogą się pobrudzić).


Wernisaż

Czy wszystko wskazuje na to, że Twoje dziecko w przyszłości będzie malarzem? Czy ściany w Twoim domu przypominają obrazy Pabla Picasso? Już dziś zorganizuj swojemu dziecku pierwszy wernisaż!

Podczas tych urodzin poznamy różne techniki plastyczne, stworzymy własne odcienie barw, dowiemy się co to jest kompozycja. A na koniec zaprezentujemy rodzicom swoje dzieła. Obowiązują ubrania do prac plastycznych (mogą się pobrudzić).
Urodziny fabularne:


Hogwart – Szkoła Magii i Czarodziejstwa

Jeśli Twoje dziecko jest fanem Harrego Pottera, to jest propozycja dla Was! Wspólnie udamy się do Hogwartu, gdzie weźmiemy udział w lekcjach: zaklęć, obrony przed czarną magią i transmutacji. Będziemy zdobywać punkty w rywalizacji domów i otrzymamy Dyplomy ukończenia Szkoły Magii i Czarodziejstwa – Hogwart.


Skarb Jacka Sparrowa

Szukacie urodzin dla małego poszukiwacza przygód? Proponujemy Wam piracką wyprawę, po legendarny skarb Jacka Sparrowa! Po drodze stoczymy bitwę z trój ogonowymi małpami, nauczymy się szanty oraz wyćwiczymy wszystkie zmysły. Jeśli okażemy się godnymi piratami, skarb będzie nasz!

Superbohaterowie

Superman, Batman, Spiderman, Ironman…. Czy któryś z nich jest idolem Twojego dziecka? Te urodziny pozwolą mu wcielić się w jednego z SUPERBOHATERÓW. Czeka nas misja, której jeden bohater może nie dać rady wykonać. Dlatego potrzebne będą posiłki! Podczas tych urodzin przemienimy się w przeróżnych bohaterów, sprawdzimy swoją siłę i nadprzyrodzone umiejętności! Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

Urodziny na Zamku

Zacni rycerze i nadobne Damy! W związku z urodzinami księcia, Król ma zaszczyt zaprosić na turniej rycerski po którym odbędzie się wystawna uczta. Konkurencje będą wymagały odwagi, siły i sprytu, dlatego w turnieju mogą wziąć udział tylko najznakomitsi rycerze i najwaleczniejsze damy.

Do zobaczenia na zamku!


Potwory i Spółka

Twoje dziecko lubi wyskakiwać z szafy krzycząc „BUUU”? Albo przepada za opowieściami z dreszczykiem? Jeśli tak, proponujemy urodziny w klimacie Halloween, podczas których wcielimy się w przeróżne duchy, czarownice i potwory, ubierzemy mumię, stworzymy własnego potworka i stoczymy balonową wojnę. To będzie naprawdę STRASZNA impreza!

Kosmiczna wyprawa

Czy Twoje dziecko ciągle chodzi z głową w chmurach? To może oznaczać tylko jedno. Twoja pociecha potrzebuje kosmicznych urodzin! Podczas zabawy przeniesiemy się na planetę X, poznamy jej mieszkańców, ich język i zwyczaje a jeśli zajdzie taka potrzeba, stoczymy z nimi kosmiczną walkę na miecze świetlne. Zaczynamy odliczanie: 3… 2… 1… START! Niech moc będzie z Wami!

Dinozaury

Jeśli Twoje dziecko zasypuje Cię pytaniami: Jak duże były dinozaury? Dlaczego wyginęły? Czy … naprawdę miał dwa mózgi? A Ty nie zawsze potrafisz na nie odpowiedzieć, zorganizuj mu urodziny prehistoryczne. Podczas zabawy, przeniesiemy się do epoki tych wielkich gadów. Wymyślimy własnego dinozaura, wykonamy test wielkości, stworzymy ranking najgroźniejszych stworów w dziejach świata. Urodziny nie z tej epoki!

Dowolna fabuła

Twoje dziecko jest fanem Ben10’a? Fascynuje się Monster High? Jego idolem jest Scooby Doo? Powiedz nam o tym, a my stworzymy scenariusz specjalnie dla Ciebie!

Aby przygotować naprawdę atrakcyjną ofertę, spełniającą oczekiwania Twojego dziecka potrzebujemy trochę czasu, dlatego prosimy o pierwszy kontakt minimum na 3 tygodnie przed urodzinami pociechy.